Květen 2012

Ashley has a new tattoo!

31. května 2012 v 18:10 | Vivian |  ASH ~ News

♦ Robert Dudley
Robert - manžel Amy, první láska Elizabeth. Robert se zná s Elizabeth už od dětsví, oba mají svá tajemství. I přes snahu nechat svou minulost s Elizabeth za sebou a posunout se dál, nedaří se mu to. Elizabeth využívá své moci, aby si Roberta nadále udržela při sobě.
- do této role zatím nebyl nikdo obsazen

Amy Dudley
Amy je provdaná za Roberta, jejich manželstvím je ale poslední dobou velmi znepokojena. Robert tráví mnoho času s královnou Elizabeth a po hradě kolují zvěsti, že jejich vztah je více než jen přátelský. Navzdory všem těmto řečem, Amy bojuje za záchranu jejich manželství, i když proti ní stojí velmi silný soupeř. Amy se zdá být sladká a nevinná, opak je ale pravdou. Je ochotna udělat cokoli, aby se ujistila, že Elizabeth a Robert nebudou spolu nikdy šťastní. Dokonce svádí i jiné muže.
- do této role zatím nebyl nikdo obsazen


♦ pirát Martin
V seriálu se vůbec poprvé setkáme s pirátem. Jmenuje se Martin a nějakou dobu pobude na francouzském dvoře, kde pořádně zamíchá kartami. Je popisován jako sexy chlap, který má rád intriky a je velmi lstvivý. Dává přednost urozeným dámám a tvrdí, že hledá nevěstu. Pamatujte si ale, že pirátovi nemůžete nikdy věřit.
- představitel
♦ Nicholas, anglický velvyslancec/špeh Elizabeth
Nicholas je anglickým velvyslancem na franouczském dvoře, který ale spíš než to bude sloužit jako Elizabethin špeh. Bude to určitě někdo, kdo je velmi zběhlý ve všem, co se děje ve Francii. Zřejmě by mezi nim a Greer mělo být něco víc než jen přátelství.
- představitel

♦ Constance
Constance je vznešená dívka, která je velmi krásná, sebejistá, zábavná a svěží. Ohledně mužů je velmi náročná, protože si uvědomuje svou moc a možnost si mezi nimi vybírat. Tato dívka na první pohled zaujme jednoho muže z královské rodiny - Charlese, mladší brášku Francise.

♦ Don Carlos♦ Lady Donatella


♦ Mary de Guise


♦ Charles IX Of France
Role prince Charlesa byla přeobsazena. Charles je mladší bratr Francise, syn Catherine a Henryho. S touto postavou jsme se poprvé setkali už v 1. sérii. Do Francie se nám vrací ze Španělska, kde nějakou dobu pobýval (v 1. sérii byl zasnouben se španělskou princeznou, pokud si vzpomínáte). Nyní je pochopitelně o něco starší, konkrétně je nyní v pubertálním věku. Bude se vyrovnávat se skutečnosti, že je prvním v pořadí na francouzský trůn, pokud jeho bratr Francis zemře. Francisův čas se krátí a Charles by se od něj měl učit o všech těch věcech ohledně vládnutí. Charles však nejeví velmi velký zájem. Dále je popisován jako uličník a milovník večírků. Do oka by mu měla padnout nová postava Constance.
- představitel Spencer MacPherson


|| » Episode Stills > Kingdom Of The Bling 3x03

31. května 2012 v 16:00 | Vivian |  S3 - Episode Stills
Objevily se fotky ke 3. dílu 3. série - "Kingdom Of The Blind". Na fotkách můžeme vidět holky - Hannu, Spencer, Arii a Emily, jak sedí v jídelně a potom třeba matku Arii, jak něco řeší s Ezrou. Snad se fotek objeví víc :) Také můžeme vidět Hannu s krátkými vlasmi ;)
image host image host image host image host image host


Leaving Chateau Marmont In West Hollywood (29th May 2012)

31. května 2012 v 15:51 | Vivian |  Candids - 12
Paprazziové zachytili Ashley, když v úterý 29. května spolu s Tylerem Blackburnem (Caleb) a Keeganem Allenem (Toby) opouštějí restauraci Chateau Marmont v západním Hollywoodu. Před chvílí jsem nahrála celkem 67 fotek vysoce kvalitní. Jde vidět, že se dobře bavili, protože se stále usmívají a něčemu se smějí :D Ashley se mi strašně líbí, jako vždy - dokonalý outfit♥
image host image host image host image host image host


Personal Photo #002

30. května 2012 v 17:15 | Vivian |  Personal Photo . 12
Ashley a Andy Reaser (spisovatelka PLL) přidali dvě nové fotky na Twitter. Na obou fotkách je Ash♥ Všude ji to strašně sluší a můžeme ji vidět opět s dlouhými vlasmi :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Personal Photo #001

30. května 2012 v 15:54 | Vivian |  Personal Photo . 12
Včera - 29. června Ashley přidala na své oficiální webové stránky tuto novou soukromou fotografii. Fotka bohužel není velmi kvalitní ...
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

23rd Annual GLAAD Media Awards Nominees Announced

30. května 2012 v 15:46 | Vivian |  PLL ~ News
Nedávno jsem vám sem přidávala článek, že seriál Pretty Little Liars byl nominovaný na letošní ocenění na slavnostním GLAAD Media Awards v kategorii 'Nejlepší Drama Seriál'. Předávání cen by se mělo pravděpodobně konat již zítra, 2. června v San Francisku a je potvrzeno, ze by se tma měla objevit Ashley, Shay Mitchell (Emily) a Ian Harding (Ezra Fitz). Nyní jsem našla video vyhlášení nominací :) Pokud chcete vidět PLL - přetočtě na 1:58 ;)

50 Sexiest Women of Instagram (BroBible.com)

30. května 2012 v 15:30 | Vivian |  ASH ~ Charts
Portál Brobible.com sestavil žebříček 50ti nejvíce sexy žen v Instagramu (Jak už název napovídá, lidé na seznamu mají účet v aplikaci Instagram - jen pro vysvětlenou :D). Ashley se umístila na nádherném 10. místě, což si myslím, že je velký úspěch z 50ti žen :) Spolu s Ashley se v žebříčku objevila třeba její kolegyně z PLL - Lucy Hale (Aria), ta se ale umístila až na posledním, 50. místě. Oboum dívkám gratuluju♥


Ashley Benson Interview: "Sketchy" Lucas and Upcoming Haleb Problems

29. května 2012 v 19:00 | Vivian |  ASH ~ Interviews
Mám zde další rozhovor s Ashley, ve kterém říká o tom, jak se Lucas změní k nepoznání, i se rozpovídá o Calebovi a o tom, že budou mít s Hannou nějaké problémy.

Wetpaint Entertainment: Bude hrát Lucas velkou roli ve 3. sérii?
Ashley Benson: Ano. Lucas se stává velmi povrchní a strašně zdá se být úplně jiný. Uvidíte ho ve 3. sérii a nebudete ho moci ani poznat. Je to nervy drásající pro všechny dívky a to zejména pro Hannu, protože ho zná jako roztomilého Lucase a teď se změnil a on klidně tedy může být někdo, kdo pomáhá "A" - všechny se jen snaží přijít na to, kdo je další v "A" týmu, každý je tedy v našich očích podezřelý. Každý, kdo je nyní v naší blízkosti je považován za špatného chlapa a Lucas je nyní jedním z nich, protože se změnil tak drasticky.

A Caleb?
Ano, Caleb a Hanna jsou stále spolu. Budou mít nějaké problémy, ale myslím si, že budou vždy ke společnému vyřešení.

Co můžete říct o Garretovi?
Nic moc, je to jen opravdu temný chlap. Myslím si, že pracuje proti nám, ja si nemyslím, že se nám snaží pomoci, to je velmi povrchní. On je ve styku s Jennou, má zvláštní vztahy, nemyslím si, že je v něm něco dobrého.

On je ale ještě stále přítomen v seriálu, že ano?
Ano, je.
© Kopírujte prosím se zdrojem. Celý článek jsem sama překládala a dalo mi to dost práce !

Pretty Little Liars: How Will Hanna React to Mona Being "A"?

29. května 2012 v 18:48 | Vivian |  ASH ~ Interviews
Všichni byli v šoku, když zjistili, že Mona je "A" ve finálové epizodě 2. série. Nejvíce ublížený tímto zjištěním, že Mona je "A", byla Hanna. Wetpaint Entertainment mluvil s Ashley o tom, jak bude Hanna reagovat na to, že je Mona "A" ve 3. sérii a kdo spolupracuje s Monou v "A" týmu.

Wetpaint Entertainment: Jak se nyní věci změní, teď, když bylo zjištěno, že Mona je "A"?
Ashley Benson: Hodně. Mona je "A" a ona byla nejlepší kamarádka Hanny. Je to tedy pro Hannu velmi těžké. Nyní se Hanna snaží přijít na to, jestli je to její chyba, protože ona se více začala bavit se Spencer, Arií a Emily, tudíž se Mona mohla cítit odstrčená. Snaží se zjistit, co Moně udělala tak horzného, že se obrátila proti ni. Také se snaží přijít na to, co může udělat, aby ji pomohla, teď, když je její kamarádka Mona v blázinci. Neví, co má dělat, cítí se ztracená. Má sice i další přátelé, je ale těžké, když zjistíte, že ten, kdo se jeví jako vás nejlepší kamarád je nakonec někdo úplně jiný, než jste si celou dobu mysleli.

Proč jde Hanna navštítvit Monu do blázince v premiérové epizodě 3. série?
Ona chce jen odpovědi. Nejde vlastně ani o to, obnovit přátelství, protože je to těžké po tom všem, co se stalo. Ale ano, jde si pro nějaké odpovědi a hlavně chce zjistit, kdo všechno v tom ještě jede, protože oni stále dostávají zprávy od "A", stále jsou mučeny a jak to může být Mona, když je pod zámkem? Hana se prostě snaží jen zjisti, kdo jiný ještě byl v "A" týmu. Já ani nevím, zda tam mezi nimi opět uvidíme přátelství, nyní chce Hana jen odpovědi.

Chtěla byste, aby některá z hlavních čtyřech dívek byla "A"?
Vždycky jsem chtěla, aby moje postava byla "A". Myslím si, že by ot bylo skvělé, nikdo z fanoušků by to nečekal, protože to samozřejmě nenív knihách, rozhodně si ale myslím, že by to bylo super. Nevím, jestli se to někdy stane, pokud by se to ale stalo, byla by to opravdu paráda.

Existují nějaké flashbacky v této sérii?
Je tu pár flashbacků. V této epizodě bude pár flashbacků, které odpoví na nějaké otázky ohledně Jasona (bratr Alison), jeho otci a o Alison celkově, než zmizela.

© Kopírujte prosím se zdrojem. Celý článek jsem sama překládala a dalo mi to dost práce !

|| » Synopsis ~ Season 3 > 3x02 Blood Is The New Black

29. května 2012 v 18:10 | Vivian |  S3 - Synopsis
KREV JE NOVÁ ČERNÁ - Nový "A" hráč je ve městě a je rozhodnutý ukázat lhářkám, že on / ona rozumí své "práci". Poté, co obdrželi hrozivé připomenutí, že "A" pořád určuje, co se bude dít, se Aria, Emily, Hanna a Spencer rychle snaží vymyslet plán, jak se vypořádat s touto staro-novou hrozbou a obvyklou hrou, díky které si připisuje další zářez. Spencer a Hanna si nadále hrají s ohněm, když hledají odpovědi, zatímco jedna z Ariinách nedávných nerozvážností se stává krmivem pro hru "A".
Mezitím se pořád velmi nejistá Emily pokouší zamšřit na školu, ale může být lehce vykolejená, když si vzpomene na zásadní část z "té noci".